HAKKIMIZDA


KULÜBÜMÜZ 23-02-2005 TARİHİNDE (BALDAK) BALIKESİR DAĞCILIK VE ARAMA KURTARMA İHTİSAS KULÜBÜ ADIYLA TESCİL EDİLEREK FAALİYETLERİNE BAŞLADI.DAHA ÖNCE FERDİ OLARAK DOĞA SPORLARI  İÇİNDE  OLAN BİZLER FAALİYETLERİMİZİ DAHA ORGANİZE VE BİLİNÇLİ OLARAK KULÜP ÇATISI ALTINDA SÜRDÜRMEYE BAŞLADIK.

AMACIMIZ DAĞCILIK SPORU ÇERÇEVESİNDE ÇEVRE BİLİNCİ OLUŞTURMAK,SOSYAL VE KÜLTÜREL İLİŞKİLERİ GÜÇLENDİRMEK VE DOĞA SEVGİSİNİ AŞILAMAKTIR.

BU AMAÇLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN KULÜBÜMÜZ  TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONUN DÜZENLEDİĞİ EĞİTİM VE FAALİYETLERİ İLE DİĞER İLLERDEKİ DAĞCILIK KULÜPLERİNİN FAALİYETLERİNE KATILARAK DENEYİM VE TECRÜBELERİNİ GELİŞTİRİP BİRİKİMLERİNİ PAYLAŞARAK FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

KULÜBÜMÜZ,ÜYELERİMİZ VE MİSAFİR KATILIMCILARA BALIKESİR ÇEVRESİNDE DÜZENLEDİĞİ GÜNLÜK VE KAMPLI ETKİNLİKLER İLE ŞEHRİMİZİN TANITIMINI SAĞLAMAK VE DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ GÖSTERMEK İÇİNDE ÇALIŞMAKTADIR.
   

DOĞANIN ONUNLA SAVAŞMAK,YENMEK KAYGISI GÜDÜLMEDEN ,ONA SAYGI DUYULAN VE GELECEĞE BIRAKILMASI GEREKEN BİR MİRAS OLDUĞUNA İNANAN ,KENT YAŞAMI İÇİNDEKİ STRESTEN KURTULMAK İSTEYEN HERKESİ KULÜBÜMÜZE BEKLİYORUZ.

BALDAK

BALIKESİR DAĞCILIK VE ARAMA  KURTARMA İHTİSAS SPOR KULÜBÜ